Polski English

Aktualności

2016-10-17 Zatrudnimy kierowcę

Toruńskie Wodociągi Sp. z o.o. ogłasza nabór na stanowisko w Wydziale Sieci Kanalizacyjnej.

więcej »

2016-09-27 Punkty poboru "kredówki" podpięte do sieci

Dwie studnie kredowe, przy Bażyńskich 30/36 oraz Malinowskiego 4, zostaną wyłączone z eksploatacji z końcem września. Nie znaczy to, że z kranów w tych miejscach nie popłynie woda. Popłynie i to taka sama jaką Toruńskie Wodociągi dostarczają do wszystkich mieszkańców, bo oba punkty zostaną podłączone do miejskiej sieci.
Skąd ta zmiana? W stosunku do aktualnych wymogów prawnych dla wody przeznaczonej do spożycia przez ludzi jakość wody ujmowanej z tychże studni uległa pogorszeniu. Dochodziło do sytuacji, w której Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Toruniu warunkowo dopuszczał ją do spożycia. Dlatego w trosce o zdrowie mieszkańców podjęto kroki zmierzające do podłączenia punktów poboru do miejskiej sieci.

więcej »

2016-08-22 Wysoka nagroda czeka!

Już wkrótce budynki oczyszczalni ścieków będą mogły zmienić się nie do poznania. A wszystko to za sprawą pomysłów plastyków, grafików, architektów i wszystkich chętnych, którzy podejmą wyzwanie i wezmą udział w ogłoszonym przez Toruńskie Wodociągi Sp. z o.o. konkursie. Autor najciekawszej koncepcji otrzyma nagrodę w wysokości 10.000 zł!

więcej »
Biuletyn informacji publicznej
Mapa serwisu, Polityka prywatności1254790 © 2002 Toruńskie Wodociągi
Firma Wiarygodna Finansowo ISO