Polski English

2017-01-27 Wydzierżawimy jaz

Toruńskie Wodociągi  Sp. z o.o., planują wydzierżawienie jazu komunalnego na rzece Drwęcy, zlokalizowanego w gminie Lubicz.

Zainteresowane podmioty, osoby proszone są o pisemny kontakt na adres:
ul. Rybaki 31-35, 87-100 Toruń lub na adres mailowy: sekretariat@wodociagi.torun.com.pl

Na zgłoszenia czekamy do 24 lutego 2017 roku.

Celem ogłoszenia jest rozeznanie rynku, ustalenie kosztów, czasu dzierżawy oraz warunków użytkowania.
Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w myśl art. 66 Kodeksu Cywilnego, jak również nie jest ogłoszeniem w rozumieniu ustawy Prawo Zamówień Publicznych.

Pozostałe wiadomości

2017-01-17 Kusimy artystów wysoką nagrodą!

Toruńskie Wodociągi raz jeszcze ogłaszają konkurs na opracowanie koncepcji plastycznej obiektów Centralnej Oczyszczalni Ścieków. Tym razem członkowie Sądu Konkursowego liczą, że przesłane na konkurs prace wzbudzą zachwyt i tak, jak jest to określone w regulaminie, wprowadzą na tychże obiektach określoną narrację związaną z misją, uzewnętrznieniem ambicji i przekazaniem celów działania Toruńskich Wodociągów.
Dodajmy, że Autor najciekawszej koncepcji otrzyma nagrodę w wysokości 10.000 zł!

więcej »

2017-01-11 Zapraszamy do korzystania z Elektronicznego Biura Obsługi Klienta (e-BOK)!

Uruchomiliśmy nowoczesny i wygodny w użyciu serwis internetowy, dzięki któremu otrzymają Państwo e-Fakturę, sprawdzą saldo rachunku i skontrolują zużycie wody. Ale nie tylko.
Co jeszcze oferuje nasz e-BOK?

więcej »

2016-11-15 Uwaga Właściciele i Administratorzy Nieruchomości

W związku z okresem zimowym i związanym z tym spadkiem temperatur, Toruńskie Wodociągi Sp. z o.o. przypomina właścicielom i administratorom nieruchomości oraz przedsiębiorstwom i instytucjom...

więcej »

2016-09-27 Punkty poboru "kredówki" podpięte do sieci

Dwie studnie kredowe, przy Bażyńskich 30/36 oraz Malinowskiego 4, zostaną wyłączone z eksploatacji z końcem września. Nie znaczy to, że z kranów w tych miejscach nie popłynie woda. Popłynie i to taka sama jaką Toruńskie Wodociągi dostarczają do wszystkich mieszkańców, bo oba punkty zostaną podłączone do miejskiej sieci.
Skąd ta zmiana? W stosunku do aktualnych wymogów prawnych dla wody przeznaczonej do spożycia przez ludzi jakość wody ujmowanej z tychże studni uległa pogorszeniu. Dochodziło do sytuacji, w której Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Toruniu warunkowo dopuszczał ją do spożycia. Dlatego w trosce o zdrowie mieszkańców podjęto kroki zmierzające do podłączenia punktów poboru do miejskiej sieci.

więcej »
Biuletyn informacji publicznej
Biuletyn informacji publicznej
Mapa serwisu, Polityka prywatności1317984 © 2002 Toruńskie Wodociągi
Firma Wiarygodna Finansowo ISO