banner-slider

  • Pierwsze zdjęcie Toruńskich Wodociągów
  • Drugie zdjęcie Toruńskich Wodociągów

Po raz kolejny znaleźliśmy się w czołówce najlepszych firm wod.-kan. w Polsce.

Kolejna edycja Ogólnopolskiego Rankingu Przedsiębiorstw Wodociągów i Kanalizacji za nami.

Nasza Spółka zajęła 5. miejsce, a więc utrzymała pozycję z zeszłego roku, co cieszy biorąc pod uwagę coraz większe zainteresowanie rankingiem.

 

"Przy ocenie krajowych przedsiębiorstw wod-kan braliśmy pod uwagę cały zakres zmiennych: od twardych danych ekonomiczno-finansowych i technicznych, poprzez skuteczność w pozyskiwaniu funduszy unijnych, politykę kadrowo-szkoleniową, na współpracy z lokalnymi społecznościami i wspieraniu inicjatyw z zakresu CSR skończywszy" - czytamy na stronie Strefa Gospodarki.

 

Więcej o wynikach rankingu można przeczytać na stronie: http://strefa-gospodarki.pl/2022/03/18/wodociagi-2022-z-naciskiem-na-nowoczesne-technologie/

 Dyplom dla firmy Toruńskie Wodociągi Spółka z.o.o za zajęcie V miejsca w Ogólnopolskim Rankingu Przedsiębiorstw Wodociągów i Kanalizacji za rok 2022

 

 

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.